تبلیغات
عکس های دیدنی و اخبار شنیدنی دانلود رایگان موزیک - فیلم - آهنگ- ایرانی - خارجی- نرم افزار - موبایل - مستند دیکتاتور بزرگ هیتلر
 • آرشیو مطالب
 • ایمیل
 • صفحه نخست
 • تبلیغات

  مستند دیکتاتور بزرگ هیتلر

  • جمعه 6 آبان 1390

  مستند دیکتاتور بزرگ هیتلر


  زیر نویس فارسی

  كودكی هیتلر
  هیتلر دوران كودكی خود را در شهری مرزی بین اتریش و آلمان گذراند. در سن 12 سالگی پدرش را به طرز سخت و ناگهانی ای از دست داد. پدر آدولف در اثر سكته قلبی مرد. بعد از مرگ پدر به یك كلیسای كاتولیك رفت تا كشیش كاتولیك شود. اما در سن 15سالگی مجبور شد به خاطر بیماری تنفسی ،كلیسا را ترك كند. تا هفده سالگی در همان شهر ماند و پیش مادر و خواهر ناتنی اش زندگی كرد. اما هنگامی كه 17 سال بیشتر نداشت، مادرش در اثر بیماری سرطان جان خود را از دست داد و...

  گاهی هیتلر از طریق كشیدن طرحهای آبرنگ برای پوستر ها و كارهای تبلیغاتی پولی به دست می آورد اما آن پولها به میزانی نبود كه شكمش را كاملا سیر كند. او بعد ها چنین نوشت:واقعا گذرانی فقیرانه داشتم و هیچ وقت نمی توانستم حتی غذای روزانه ام را فراهم كنم.گرسنگی گارد محافظ وفادار من بود. لحظه ای تركم نمی كرد و در هر چه داشتم شریك می شد.
  هیتلر كیست؟؟؟
  آیا هیتلر قاتل قرن بیستم است ؟!
  ماجرای حزب نازی و چگونگی تشكیل آن....؟!
  شما طرفدار هیتلر هستید یا مخالف او...؟!
  آیا هیتلر یك وطن پرست بود ؟!
  آن چیزی كه همه از هیتلر می دانند این است که:هیتلر 6 میلیون یهودی را توی كوره های آدم سوزی كشت.هیتلر در حمله به لهستان همه جا را به خاك و خون كشید.
  خیلی ها معتقد هستند كه لهستان را هیتلر نابود كرد. ولی حقیقت این است كه هیتلر فقط جنگ را شروع كرد.
  پس از پایان جنگ متفقین تمامی مسئولیت های جنگ را به عهده شخص هیتلر و تعدادی از اطرافیانش انداختند! آری این ساده ترین كار بود و یهودیان تا توانستند برایش حرف در آوردند.
  آیا هیتلر را باید به عنوان یك مبارز ستایش كرد؟
  آیا مردم آلمان از هیتلر حمایت می كردند؟! آیا از لحاظ فتوحات و جهان گشایی در عرصه تاریخ هیتلر با اسكندر كبیر ناپلئون بناپارت و جولیوس سزار هم طراز است؟!


   


  برچسب ها:مستند دیکتاتور بزرگ هیتلر، مستند، دیکتاتور، بزرگ، هیتلر،