تبلیغات
عکس های دیدنی و اخبار شنیدنی دانلود رایگان موزیک - فیلم - آهنگ- ایرانی - خارجی- نرم افزار - موبایل - عکس/ مردی که عاشق طلا است
 • آرشیو مطالب
 • ایمیل
 • صفحه نخست
 • تبلیغات

  عکس/ مردی که عاشق طلا است

  • جمعه 20 آبان 1390

  عکس/ مردی که عاشق طلا است

  سلطان برونئی حسن البلکیا است. وی رئیس جمهور کشور ثروتمندی است و علاقه زیادی به استفاده از طلا و جواهر در همه چیز دارد. او در کودکی غذای خود را در ظرف های طلا و با قاشق های طلا میل می کرده. درهمه لباس های او به میزان زیادی طلا و جواهر به کار رفته است.

  سلطان برونئی حسن البلکیا

  قصر سلطان برونئی حسن البلکیا

  قصر خانگی او یکی از بزرگترین و لوکس ترین مکانهای موجود بر روی کره زمین است. دارای 1788 اتاق می باشد و با مبلمانهایی از طلا و جواهر آراسته شده است.

  قصر سلطان برونئی حسن البلکیا

  این کاخ اشرافی دارای 650 سوئیت مجزا و در عین حال 257 سرویس بهداشتی و حمام مستقل دارد.

  قصر سلطان برونئی حسن البلکیا

  یک بازدید کننده برای آنکه هر اتاق این کاخ را به مدت 30 ثانیه نگاه کند، برای دیدن کل اتاقها باید زمانی بیش از 24 ساعت وقت صرف کند.

  قصر سلطان برونئی حسن البلکیا  کاخ سلطان دارای پارکینگ بزرگی است که 110 اتومبیل مختلف را در خود جای می دهد. البته تعداد کل اتومبیل های او خیلی بیش از این رقم است. سلطان فقط 130 رولز رویس و 20 لامبورگینی دارد؛

  هواپیما سلطان برونئی حسن البلکیا

  اما اجازه دهید در مورد هواپیمای شخصی او صحبت کنیم: لوکس ترین و اشرافی ترین هواپیمای دکوراسیون شده در دنیا! بوئینگ سلطان به بهای 747 میلیون دلار خریداری شده  داخل آن طراحی مجدد شده است و دیزاینرها دکوراسیون یک خانه با تمام امکانات را در آن پیاده کرده اند . کل هزینه صرف شده چیزی در حدود 102میلیون دلار برآورد شده است.
  برچسب ها:عکس/ مردی که عاشق طلا است، عکس، مردی، که، عاشق، طلا، است،