تبلیغات
عکس های دیدنی و اخبار شنیدنی دانلود رایگان موزیک - فیلم - آهنگ- ایرانی - خارجی- نرم افزار - موبایل - یک آبروریزی بین المللی جدید در فوتبال ایران
 • آرشیو مطالب
 • ایمیل
 • صفحه نخست
 • تبلیغات

  یک آبروریزی بین المللی جدید در فوتبال ایران

  • جمعه 20 آبان 1390

  یک آبروریزی بین المللی جدید در فوتبال ایران

  تماشای صحنه های حمله به داور از سوی مسئ.لان و بازیکنان چوکا در برنامه 90 غیرمنتظره بود. البته نه فقط برای ما که حالا همه فوتبالدوستان دنیا می توانند این صحنه های خشونت بار را ببینند..

  از 3 روز گذشته ویدئوی این ماجرا روی سایت یوتیوب قرار داده شده و جزو پربیننده های این سایت است. ...تا انجا که روزنامه های انگلیسی نیز گزارشی بلند از این ماجرا منتشر کرده اند.

  روزنامه معروف تلگراف نوشته است: اگر فکر می کنید در لیگ های انگلیس با داوران بد رفتاری می شود نگاهی به این فیلم بیندازید و ببینید یک تیم ایرانی با این مرد سیاه پوش نگون بخت چگونه رفتار می کند؟' هنگامی که روی فایل ویدیویی کلیک می کنید می بینید ابتدا یک بازیکن و سپس سایر بازیکنان و مربیان تیم چوکای تالش بر سر داور می ریزند و او را به شدت کتک می زنند. داور را در زمین دنبال می کنند ولی سرانجام او در حلقه محاصره بازیکنان و مربیان گرفتار می شود و پیش از آنکه ماموران انتظامی خود را به محل حادثه برسانند' به شدت از سوی بازیکنان و مربیان و هواداران چوکا کتک می خورد.

  روزنامه دیلی میل در این با ره نوشت: در لیگ برتر انگلیس بدترین رفتاری که داوران مجبورند تحمل کنند محاصره توسط بازیکنان و اعتراض شفاهی آنان است و یا اینکه داور را هل بدهند.اما این کار به هیچ وجه با کاری که در ایران انجام شد قابل قیاس نیست.

  روزنامه مترو هم نوشت: فوتبال ایران دو هفته بدی را سپری کرده است.

  این روزنامه در شرح ماجرا نوشت: این بازی در دقایق پایانی و به خاطر اینکه داور کارت زرد دوم را به بازیکن چوکا نشان داد به جنجال کشیده شد. ابتدا بازیکنی که کارت زرد دوم را دریافت می کند، کارت را به صورت داور می زند، بعد از آن یکی از مربیان چوکا کنترل خود را از دست می دهد و دیوانه وار به سمت داور حمله ور می شود. مترو افزود: در پی این حرکت تعدادی از بازیکنان و تماشاگران چوکا هم وارد معرکه می شوند و داور را به محاصره خود در می آورند. آنها قبل از آنکه نیروهای انتظامی و ماموران تامین امنیت ورزشگاه برسند داور را حسابی کتک می زنند'.

  این گزارش اینگونه به پایان می رسد: 'گاهی در فوتبال ایرلند یا انگلیس شاهد برخورد بازیکنان با داوران هستیم، ولی این درگیری ها قابل مقایسه با چیزی نیست که در فوتبال ایران اتفاق افتاده است'.

  فوتبال ایران هفته گدشته نیز با ماجرای شیث ونصرتی جهانی شده بود. برای ما که دیگر لژیونری نداریم این میانبری به سوی شهرت است!

  منبع: ایرنا/گل  برچسب ها:یک آبروریزی بین المللی جدید در فوتبال ایران،